Połączyła ich miłość do pasji – FILM, FOTO

Małgorzata Musielak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   22 października 2021 08:40

Wszystkie elementy ułożyły się jak nuty w akordach, Becky kenijska gwiazda muzyki pop, jej miłość do śpiewu i muzyki, Ania Przytuła – zamiłowanie do fotografii.

Doskonali polscy muzycy Daniel Nicieja, Mateusz Krystian, Damian Drzymała dopełniają całość. Są niezwykle utalentowani, a zarazem skromni, łączy ich coś wyjątkowego – pasja.

Gruntowna wiedza na temat muzyki pozwala im stwarzać magiczną atmosferę i tworzyć bardziej osobiste relacje, które widzowie mogą odczuć podczas koncertów Becky True Band na żywo.

Początek

Becky i Ania spotkały się na jednym z wesel, na którym to Becky była gościem, a Anna fotografem. To było wesele przyjaciół Becky i Bartka podczas, którego Kenijska Piękność oczarowała swoim głosem obecnych gości. Coś zagrało i zostały w stałym kontakcie.

Artystka przyjechała do Polski z powodu miłości. Jej wybrankiem jest Polak, Bartek mieszkający nieopodal Oświęcimia. Poznali się w Kenii i pokochali.

 

Fot. Anna Przytuła

Gwiazda w Kenii

„Dorastałam w Nairobi w Kenii w muzycznej rodzinie, ponieważ mój ojciec był znanym muzykiem w Kenii. Zobaczył, jak kocham muzykę i zabrał mnie do studia, gdy miałam 6 lat. Wtedy zaczęłam swoją muzyczną podróż i mając 13 lat miałam album” – opowiada Faktom Oświęcim Becky Sangolo.

W liceum dołączyła do chóru i dwa lata przed ukończeniem rzuciła pracę, aby skupić się na studiach. Na uniwersytecie postanowiła poszukać akademii muzycznej, poszła na przesłuchanie i się dostała.

„Tam poznałam moją najlepszą przyjaciółkę Carol Kamweru, z którą później stworzyłyśmy duet Girl BeCa. To był początek świetności w mojej karierze” – relacjonuje wokalistka i autorka tekstów.

Pojawiły się świetne hity. Dziewczęta występowały na dużych scenach, takich jak Coke studio Africa i World Cup trofeum tour. Niedawno wyszedł album BeCa Fever, który powstał we współpracy najlepszych artystek z Afryki Wschodniej.

 

Fot. Anna Przytuła

Kariera w Polsce

Becky w swoim kraju jest gwiazdą muzyki pop i podobną karierę chciałaby zrobić w naszym kraju. Jeszcze zanim Becky pojawiła się w Polsce czekał na nią wyjątkowy zespół muzyczny zorganizowany przez utalentowanego muzyka Daniela Nicieję. 

Wielka miłość Bartka i Becky rozkwita tutaj w Polsce, a Becky rozwija swój talent oraz wspólnie z całym bandem koncertują.

Pasja do profesjonalizmu

Nad całą aranżacją i osobą łączącą to wszystko w całość, czuwa Ania Przytuła. To wyjątkowa fotografka, właścicielka Przytuliska, studia, gdzie powstał klip świąteczny, który pojawił się w eFO. Anna, jako manager zespołu dba o każdy detal.

Fot. Anna Przytuła

Wspólnie uzupełniają się muzycznie oraz artystycznie. Umiejętności wokalne oraz muzyczne z pewnością na długo zapadną w pamięć publiczności.

Becky True Band to nazwa, na którą składa się imię wokalistki i głównej autorki tekstów oraz True Band, jako zgrany i niepowtarzalny zespół, którego każde ogniwo tworzy nieodłączną całość. Becky Grupa zagrała swój pierwszy koncert na scenie Fabryki Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej. Koncert był pełen zarówno publiczności, temperamentu, jak i magicznej atmosfery, która za sprawą muzyków roztaczała się wśród zgromadzonego tłumu.

Występ na oświęcimskim rynku

Kolejnym miejscem na mapie koncertowej, gdzie pojawił się Band, była oświęcimska scena na Rynku Głównym.

„Atmosfera była niesamowita, a publiczność pokochała mnie i moją muzykę” – wspomina wokalistka.

Muzyka to najsubtelniejsza forma przekazu, dzięki której Becky True Band i ich koncertom można poczuć emocje, niesamowitą empatię i nie ma tutaj powielania schematów, oni mają swój rozpoznawalny styl.

„To mój pierwszy projekt muzyczny w Polsce, którego bardzo pragnę. Mamy świetne plany jako Becky True Band i nie możemy się już doczekać, kiedy ludzie przyjdą posłuchać naszej muzyki” – tłumaczy kenijska gwiazda, wokalistka zespołu.

 

Fot. Anna Przytuła

Becky True Band szybko zyskali rozgłos medialny, i z oświęcimskiej sceny trafili do programu Dzień dobry TVN, gdzie po wywiadzie zagrali na żywo.

Dzięki zaangażowaniu, doświadczeniu, pasji i profesjonalnemu podejściu każdego członka zespołu Ci ludzie są w stanie zaszczepić w każdym potrzebę przeżycia niesamowitych, muzycznych doznań i emocji. 

Rozpalają tę wewnętrzną iskrę i potrafią sprawić, iż każdy poczuje się szczególnie podczas ich koncertu.

„Rób to co kochasz, podążaj za swoimi marzeniami, realizuj swoje pasje, a będziesz szczęśliwszy każdego dnia” – ciśnie się morał na usta.

Ogromne gratulacje za determinację w dążeniu do celu. Życzymy dalszych sukcesów i realizacji zamierzonych planów dla całego zespołu Becky True Band.

 

Realizacja klipu – Maciej Mitoraj

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .