Podarowaliście prawie 25 tysięcy Franiowi – FOTO

Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   31 lipca 2019 09:54

24800 złotych podarowaliście na leczenie Frania Irzyka, podczas niedzielnego festynu na folwarku w Przecieszynie. Rodzina nie kryje wzruszenia i wdzięczności.

W programie festynu, który prowadzili wodzirej Adams i firma Kanon Sport między innymi występ “Prze Chóru”, mecze piłki nożnej i siatkówki. Nie zabrakło też stanowiska fryzjerskiego, masażysty, animacji dla dzieci i wielu innych atrakcji. Starszy czy młodszy – każdy znalazł coś dla siebie.

„Jesteśmy ogromnie wdzięczni i wzruszeni, nie przypuszczaliśmy, że zdołamy zebrać tak duża kwotę. Ekipa Konon Sport i Łukasz Adamski są po prostu fantastyczni. Mamy wspaniałych przyjaciół, którzy włożyli ogrom pracy  w organizację imprezy” – mówi rodzina Frania Irzyka.

Franio choruje od roku, wówczas zdiagnozowano u niego rozlanego glejaka – guza pnia mózgu czwartego stopnia. Rak każdego dnia uszkadzał narządy wzroku, mowy i słuchu, zaburza motorykę. Trwa walka o życie chłopca. Więcej o stanie zdrowia dziecka pisaliśmy w artykule „Dzięki Wam Franio czuje się lepiej“. Franio jest podopiecznym Fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy, dlatego można pomóc Franiowi poprzez wpłatę na konto MOWP.

Dowolną kwotę można przelać na specjalne konto Fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy:
66 1540 1115 2084 6046 6185 0003.
Koniecznie z dopiskiem: Franciszek Irzyk

„Na takich przyjaciół trzeba naprawdę zasłużyć i zapracować. Dziękujemy wszystkim za to, że jesteście z nami i walczycie jak my. To ogromnie budujące. Dzięki Wam i Waszym sercom Franio żyje i ma się coraz lepiej. Walczymy dalej, żeby przywrócić Frankowi normalne życie. Jest moc, jesteście najlepsi” – dodaje Aneta Ciągała-Madej, ciocia chłopca.

 

 

Zobacz również:

Wędrówka dla Dwóch serc dla Gabrielka i Jagódki – wesprzyj akcję

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa