Po prostu spotkanie… z Anną Dymną

Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   14 października 2021 15:43

Anna Dymna będzie kolejnym gościem Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży w ramach projektu Dom według wartości.

„Przed debatą zapraszamy na odsłonięcie muralu autorstwa Łukasza Majerowskiego w ogrodzie MDSM” – zachęcają do przyjścia organizatorzy.

Spotkanie odbędzie się w sali forum Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu 18 października o godz. 17. Rozmowę zatytułowaną „Po prostu spotkanie” poprowadzi Leszek Szuster, dyrektor placówki.

Anna Dymna

Oprócz bycia jedną z najpopularniejszych polskich aktorek jest słynną działaczką społeczną. Jej fundacja „Mimo wszystko”, założona w 2003 roku, pomagająca osobom niepełnosprawnym fizycznie i intelektualnie, otrzymała wiele wyróżnień i odznaczeń.

Bezpłatne zaproszenie można odebrać w recepcji MDSM od dzisiaj o godz. 17. Ze względu na limit miejsc rezerwacja telefoniczna wejściówek oraz odbiór grupowy (powyżej dwie na osobę) nie są możliwe.

Wydarzenie będzie także relacjonowane na żywo na kanale YouTube MDSM pod linkiem:

Dom według wartości 

To projekt Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu i Fundacji Konrada Adenauera, będący kontynuacją działań o charakterze edukacji obywatelskiej, zainicjowanych w roku jubileuszu 30-lecia działalności MDSM.

Celem jest dyskusja wokół zagadnień związanych z kondycją uniwersalnych wartości humanistycznych, na których zasadza się praca domu, we współczesnym świecie. 

„Do rozmowy zapraszamy przedstawicieli życia publicznego, których dorobek i działalność są tożsame z ideami, promowanymi w naszym domu” – dodają organizatorzy spotkania.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .