Piknik w Dziewiątce na zakończenie marszu – FOTO

0 Marcin Cichowski  |   Kultura i rozrywka  |   13 czerwca 2018

Jazda konna, dmuchane zjeżdżalnie, pokaz iluzjonisty, czy występy artystyczne to nie wszystkie atrakcje, które towarzyszyły podczas pikniku rodzinnego w szkole podstawowej nr 9 w Oświęcimiu.

Piknik w szkole podstawowej nr 9 w Oświęcimiu zakończył Marsz dla Życia i Rodziny. Relację filmową i fotograficzną z marszu umieścimy w Faktach Oświęcim jeszcze dzisiaj.

Podczas pikniku dzieci mogły pozjeżdżać na zjeżdżalniach, wziąć udział w grach i zabawach sportowych, łapać bańki mydlane, a także pomalować twarz w kwiaty czy postacie z bajek. Zwieńczeniem pikniku były koncerty zespołów Pochwalony i Włóczykije.

“Piknik nie odbyłby się, gdyby nie pomoc wspaniałych rodziców naszych uczniów oraz licznych sponsorów. Dziękujemy wszystkim za okazane serce i zapraszamy do zabawy za rok” – cieszą się organizatorzy.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa