Piknik salezjański zaczęli od Bacha – FILMY, FOTO

0 Jola Wodniak i Paweł Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   19 maja 2019 15:15

„Zacznij od Bacha” to jeden z utworów, którymi młodzieżowa orkiestra dęta rozpoczęła X Jubileuszowy Salezjański Piknik Rodzinny pod patronatem eFO.

Pogoda sprzyjała corocznej imprezie, przebiegającej pod hasłem „Rodzina największą wartością” na terenie Zakładu Salezjańskiego w Oświęcimiu. Było ciepło i słonecznie, choć pod koniec dnia lekki deszczyk nieco ochłodził aurę.

Piknik tradycyjnie rozpoczęły już taniec belgijski, w którym wzięła udział pierwsza para Oświęcimia – Małgorzata i Janusz Chwierutowie – oraz koncert młodzieżowej salezjańskiej orkiestry dętej.

Na świeżo ochrzczonym imieniem świętego Jana Bosko placu wystąpiły młodzieżowe zespoły muzyczne i soliści ze szkoły salezjańskiej, tancerze z miejscowych szkół tańca oraz zespoły pieśni i tańca. Zaprezentowali się także młodzi ludzie, którzy przybyli do oświęcimskich salezjanów z Ukrainy.

Nie zabrakło prezentacji policji, Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezince, mażoretek i cheerleaderek z Polanki Wielkiej, Stowarzyszenia Japońskich Sztuk Walki. Do salezjanów przybyli także motocykliści, którzy zaprezentowali prawie 150 swoich maszyn. Wszystkich dodatkowych atrakcji pikniku nie sposób tutaj wymienić.

 

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa