Pełne śmiechu przedwakacyjne Kino dla Kobiet – FILM, FOTO

Ola Holowiejczuk  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   29 czerwca 2018 14:56

Mimo sezonu wakacyjnego frekwencja dopisała podczas czerwcowego Kina dla Kobiet w Planet Cinema w Oświęcimiu, nad którym Fakty Oświęcim od samego początku sprawują patronat medialny.

Dziękujemy, że jesteś z nami


W czwartek wieczorem 150 Pań otrzymało drobny upominek oraz kilka słów podziękowania w dowód wdzięczności za to, że są wiernymi fankami wydarzenia, a także, że uczestniczą w nim każdego miesiąca. Były oczywiście oklaski i chwile wzruszenia.

„Podczas konkursów oczywiście było sporo śmiechu. Głównym konkursem, było przygotowanie własnoręcznie projektu na płóciennej torbie” – relacjonuje Magdalena Etmańska z kina Planet Cinema w Oświęcimiu – „Wśród zabaw był wacikowy wyścig, podczas którego Panie za pomocą nosa musiały przenieść waciki z miseczki do miseczki. Było bardzo śmiesznie i okazało się, że Panie poradziły sobie z tym zadaniem bez problemu”.

 

 

Były również pytania związane z latem i wakacjami. Jak co miesiąc, najwięcej radości sprawiło uczestniczkom, jak i prowadzącej konkurs „wędrówka po torebkach”. Panie tym razem zapakowały do torebek cały plażowy bagaż.

Co Panie miały w torebkach?

Panie doskonale przygotowały się do tego zadania. Wzięły ze sobą ręczniki, klapki, kremy, kapelusze, kółka do pływania. Ciekawym zaskoczeniem było również, że w swych torebkach Panie miały przedmioty fanów piłki nożnej. Wierne kibicki naszej reprezentacji miło zaskoczyły prowadzącą. Na pytanie, czy mają w torebce przedmiot kibica wyciągnęły ogromne flagi Polski, koszulki, szaliki i gwizdki.

Kolejne Kino dla Kobiet

Kolejne Kino dla Kobiet we wrześniu, w Faktach Oświęcim  i na naszym imprezowym profilu na Facebooku Dzieje się FO będziemy zapowiadać to wydarzenie.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .