Pawlik i Zagajewski noworocznie w MDSM – FOTO

0 Redakcja FO  |   Kultura i rozrywka  |   2 stycznia 2019 15:50

Pierwszy wieczór Nowego Roku pozostanie na długo w pamięci tych, którzy spędzili wieczór w Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu.

W ramach zapoczątkowanego w 2018 roku cyklu JazzOś, podczas noworocznego koncertu w MDSM wystąpiło dwóch wybitnych wirtuozów fortepianu – Włodek Pawlik, jedyny polski laureat nagrody Grammy oraz słowa – Adam Zagajewski, powszechnie uważany za jednego z najwybitniejszych żyjących poetów.

“Oświęcimska publiczność w skupieniu i ze wzruszeniem wysłuchała obszernych fragmentów wspólnego projektu artystów, zatytułowanego „Mów spokojniej” oraz utworów z płyty „Songs without Words” Włodka Pawlika” – informuje Bożena Grzywa, koordynator ds. komunikacji, mediów i projektów Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu

Wieczór zakończył toast noworoczny i życzenia skierowane do przyjaciół i darczyńców MDSM przez Leszka Szustera, dyrektora domu.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa