Osiemnastka „Bratnich serc”

Paweł Wodniak  |   Dzieje się,Kultura i rozrywka  |   21 lipca 2018 14:52

Stowarzyszenie „Bratnich Serc” dla Ludzi Chorych w Oświęcimiu skończyło 18 lat. Osiemnastka – bo przecież impreza musiała być – przebiegała sportowo.

„Sobótka z StBS” była festynem integracyjnym i okazją do poprawy wizerunku osób z zaburzeniami psychicznymi, między innymi poprzez prezentację prac plastycznych, ceramicznych i metaloplastycznych, powstałych w ramach prowadzonej terapii zajęciowej.

„Ponadto osoby niepełnosprawne miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności literackich i muzycznych” – informuje Sabina Studzińska, prezeska stowarzyszenia.

„Bratnie serca” przygotowały zawody sportowe i turniej piłki nożnej, które integrowały osoby po kryzysach psychicznych i niepełnosprawne intelektualnie z mieszkańcami Oświęcimia.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa