Oktoberfest, czyli święto piwa w Energylandii

Materiał zlecony  |   Kultura i rozrywka,Turystyka  |   10 września 2019 18:46

Znane na cały świecie monachijskie święto obchodzone każdej jesieni będzie miało także swoją odmianę w Energylandii. Oktoberfest w swoistym wydaniu tylko do 22 września.

Park Rozrywki Energylandia przygotował prawdziwą ucztę dla wszystkich entuzjastów złocistego i bursztynowego napoju i to w wielu odmianach. Do 22 września Energylandia zaprasza na święto piwa, czyli Oktoberfest w swoistym wydaniu.

„To będzie wyjątkowe wydarzenie, podczas którego Park zaprezentuje w swojej Wiosce Szwajcarskiej wyjątkowe specjałykulinarne, takie jak szaszłyki, kiełbaski, specjały z grilla, precle czy prażone. Jednak to tylko część wyjątkowe menu, które uświetni tę imprezę” – mówi Krystian Kris Kojder, dyrektor ds. wizerunku i rzecznik prasowy Energylandii.

Miłośnicy Oktoberfest mogą liczyć przede wszystkim nawiele gatunków piw, które orzeźwią podniebienia smakoszy tego trunku. Czasu na degustację niezabranie, bowiem impreza potrwa łącznie przez ponad dwa tygodnie.

Planowane wydarzenie jest w cenie biletu wstępu do Energylandii, który daje możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji. Cennik biletów wstępu do Parku Rozrywki Energylandia dostępny jest na naszej stronie internetowej energylandia.pl

Oktoberfest to nie jedyne wydarzenie planowane przez Energylandię w tym sezonie

„Czeka nas bowiem jeszcze Polska Złota Jesień (między 23 września, a 13 października) oraz Halloween Time w ostatnich dwóch tygodniach funkcjonowania parku. Można to sprawdzić w kalendarzu” – dodaje Kris.

Zobacz też nowe kursy pociągów na trasie z Krakowa i Katowic

Od czerwca kursują specjalne pociągi POLREGIO z Krakowa i Katowic do Zatora. Z uwagi na nowe godziny funkcjonowania Energylandii (od 10 do 18) nastąpiła zmiana w rozkładach jazdy. Aktualnie pociągi z Krakowa odjeżdżają o godz. 8.30 i przyjeżdżają do Zatora o 9.35, znów pociągi z Katowic odjeżdżają o 7.53 i przyjeżdżają do Zatora o 9.15. Kursy powrotne pociągów do Krakowa odbywają się o 18.22, a do Katowic o 18.30.

Rozkład obowiązuje do 29 września

Dbając o komfort gości przyjeżdżających do Energylandii pociągami, park zapewnia dojazd zestacji kolejowej w Zatorze specjalną ciuchcię, która podjeżdża pod samą bramę parku rozrywki. Funkcjonują także powrotne kursy ciuchci o godz. 17.40 dla chętnych na pociąg do Krakowa oraz o 18 dla udających się na pociąg do Katowic.

 

Zobacz również:

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa