O życiu w kobiecym gronie – FOTO

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   10 października 2019 11:47

O życiu, motywacji, aktywności i atrakcyjności rozmawiały panie uczestniczące w pierwszym spotkaniu w restauracji La Rossa – Mała Czarna.

Kilkadziesiąt pań skorzystało z zaproszenie restauracji La Rossa, by spędzić wieczór tylko w kobiecym gronie. Wydarzenie Mała Czarna miało swoją premierę wczoraj i ma być cykliczne. Będziemy o kolejnym spotkaniu informować w portalu Fakty Oświęcim.

Podczas wieczoru Magda Hodel, trenerka personalna opowiedziała jak być aktywną i atrakcyjną jednocześnie, Magda Boczarska, lekarz medycyny estetycznej zadbała o przedstawienie zgromadzonym paniom nowoczesnych metod wspomagania odchudzania. Sabina Polak-Tokarz, trenerka, mentorka i wulkan pozytywnej energii z niebywałą energią pokazała, jak brać z życia więcej, walczyć o lepsze jutro – dla samych siebie.

 

„Ciekawe  spotkanie. Fajnie, że możemy się spotkać, odpocząć od ciągłej bieganiny i braku czasu” – powiedziała w kuluarach jedna z uczestniczek.

Podczas Małej Czarnej uczestniczki mogły posłuchać wykładów, a także podzielić się swoimi doświadczeniami. Na zakończenie spotkania Część pań wyszła z upominkami od partnerów cyklu.

Kolejne spotkanie z cyklu Mała Czarna wkrótce

Spotkania będą odbywały się cyklicznie przez cały okres jesienno-zimowy. Bilety w cenie 35 złotych są do nabycia codziennie w restauracji La Rossa. W cenę wliczony jest poczęstunek.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa