O wędrówce dla dwóch serc. Przyjdź na spotkanie do ODK

Redakcja eFO  |   Kultura i rozrywka,Turystyka  |   14 października 2020 19:03

W piątek 6 listopada o godz. 18 zapraszamy do Osiedlowego Domu Kultury Zasole na spotkanie podróżnicze z Michałem Łyganem – O wędrówce dla dwóch serc.

Michał Łagan to oświęcimianin, pułkownik Jednostki Wojskowej Nil w Krakowie im. gen. bryg. Augusta Emila Fieldorfa „Nila”.

Wędrówkę dla Dwóch Serc

Przeszedł samotnie w 10 dni, pokonując ponad 500-kilometrowy Główny Szlak Beskidzki. Za cel swojej wędrówki  obrał pomoc podopiecznym Fundacji Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy, Jagodzie i Gabrielowi, niepełnosprawnemu rodzeństwu z Oświęcimia.

Podczas spotkania opowie o potrzebie pomocy, ale też o tym, co spotkało go na szlaku od Wołosatego do Ustronia, o wrażeniach, trudach, przemyśleniach i intencjach, które towarzyszyły mu od początku do końca górskiej drogi.

Całą wyprawę, dzień po dniu relacjonowaliśmy w portalu Fakty Oświęcim pod hashtagiem:

#WędrówkadlaDwóchSerc

 

 

Z powodu obostrzeń związanych z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, i wytycznymi dla instytucji kultury – liczba uczestników zajęć oraz wydarzeń artystycznych i kulturalnych jest ograniczona, dlatego konieczne jest telefoniczne zapisanie się na listę gości, pod numerem telefonu: 33 841 11 95.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Jakich zajęć brakuje w Oświęcimiu?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .