Niedziela na rowerze z MotoGALCJĄ

0 Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   16 czerwca 2019 06:00

Dzisiaj Oświęcimskie Stowarzyszenie Miłośników Bezpiecznej Motoryzacji zaprasza na wycieczkę rowerową po drogach powiatu oświęcimskiego.

Tym razem cykliści będą mieli do pokonania prawie 30 kilometrów stosunkowo wymagającej trasy. Do pokonania będzie kilka podjazdów, z czego dwa można śmiało nazwać “premią górską”. Dotychczas wycieczki z MotoGALICJĄ przebiegały po prostych i łatwych trasach bez wielkich wzniesień. Teraz czas na nieco większe zmagania.

Osoby niepełnoletnie muszą jechać w towarzystwie rodzica lub prawnego opiekuna. Ubezpieczenie we własnym zakresie.

 

„Pamiętajmy o zabraniu ze sobą wodę do picia, gdyż prognozy na weekend zapowiadają upalną pogodę” – zapowiadają organizatorzy.

 

Zabierzmy też kask, który zabezpieczy naszą głowę nie tylko na wypadek wypadku, ale również ochroni ją od nagrzania.  Posiadanie kasku to nie obciach – w wielu wypadkach może on uratować wam życie. Spotykamy się jak zawsze na parkingu na oświęcimskich Bulwarach. Start godzina 9:30. Planowany powrót ok. godz.12

 

„Do zobaczenia w niedzielę” – dodają organizatorzy.

Tak było podczas rozpoczęcia sezonu:

Sezon rowerowy uznajemy za otwarty – FILM, FOTO

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa