Nie ma już Meksykańskiej. Są Smaki Dzieciństwa – FOTO

Materiał sponsorowany  |   Kulinaria,Kultura i rozrywka  |   11 listopada 2019 15:05

Oświęcimska restauracja Meksykańska, zmieniła nazwę, wystrój i atmosferę. Zainaugurowała swoją działalność pod nową nazwą – Smaki Dzieciństwa.

Lokal w Oświęcimskim Centrum Kultury działa od 25 lat. Przez ten okres zaskarbił sobie względy klientów w różnym wieku. Oferta menu zmieniała się na przestrzeni lat podobnie, jak nazwa.

Od pewnego czasu właściciele stawiają na kuchnie polską i potrawy spoza naszego kraju, ale w polskim wydaniu. Dla jednych jest to nowość, dla innych Smaki Dzieciństwa.

„Kuchnia to nasza rodzinna pasja, w którą wkładamy całe serce. 25 lat doświadczenia w gastronomii stanowi źródło naszej wiedzy i profesjonalizmu. Sekretem jest umiłowanie do tego, co przepyszne, a także produkty najwyższej jakości od lokalnych producentów” – zapewniają właściciele.

W odmienionej restauracji znajdujemy liczne fotografie Oświęcimia sprzed lat. I to sprzed wielu. Goście, poza tym, że mogą zjeść naprawdę smacznie i tradycyjnie, mają też okazję podziwiać Oświęcim, jakiego już nie ma.

 

 

Kulinarna oferta lokalu, bardzo bogata, przez pewien czas pozostanie niezmienna. Oferta kulturalna, którą stanowi prezentacja starych zdjęć, będzie się zmieniać, prezentując coraz to nowe fotografie i sentymentalną podróż po grodzie nad Sołą.

Każdego dnia goście mają do wyboru wiele potraw z bogatego menu

„Nasza restauracja to miejsca szczególne, inspirowane radością tworzenia tego, co wyjątkowe. Dbamy o to, abyście byli zachwyceni i oczarowani. By każda chwila u nas była magiczna, wyjątkowa i pyszna” – zachęcają twórcy Smaków Dzieciństwa.

W Smakach Dzieciństwa można zorganizować różnego rodzaju wydarzenia – imprezy okolicznościowe, urodziny, jubileuszowe, zamówić catering lub ostatnie pożegnanie, czyli stypy.

Restauracja zaprasza też na Smaki Poezji przy Herbacie, podczas których poezję czyta Łucja Jurys. Smaki Dzieciństwa w Oświęcimiu wyróżniają również sobotnie wieczorki taneczne z muzyką dla każdego.

Zabawa andrzejkowa

30 listopada lokal organizuje zabawę andrzejkową, która poprowadzi DJ Martin. Bilety w cenie 35 zł (z ciepłą kolacją) i 50 zł (z ciepłą kolacją i zimnymi przekąskami) można już dzisiaj rezerwować pod numerem telefonu 33 843 22 05.

Aktualne menu i dania dnia można śledzić na stronie smakidziecinstwa.org. Ciekawostki i zapowiedzi wydarzeń na Facebooku – Smaki Dzieciństwa – dawna Meksykańska.

 

Zobacz również:

Smaki poezji przy herbacie

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa