Nadciąga EDM Festival – FILM, FOTO

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   11 sierpnia 2019 06:59

Euforia czeka fanów muzyki elektronicznej w strefie festiwalowej Energylandii. EDM Festival nadciąga do Zatora w sobotę 24 sierpnia.

Frontlinerem EDM Festival będzie sam ROBIN SCHULZ, którego przebój „Speechless”, zdobył 2 miejsce zarówno na polskim jak i na niemieckim airplayu. W maju Robin Schulz ujawnił swój najnowszy utwór „All This Love” (feat. Harloe).  

Scenę EDM Festival obok Robina Schulza uświetnią UMMET OZCAN, BLINDERS, HUGEL, SIKDOPE, VINAI, ARONCHUPA, BOUNCE INC, DRENCHILL, FILATOV & KARAS, KOMODO oraz THE PRINCE KARMA.

Bilety są dostępne są na ticket.energylandia.pl

To będzie mocno energetyczne zakończenie letniego sezonu festiwalowego w Energylandii.

„Warto wspomnieć, że sam Park Rozrywki funkcjonuje codziennie od 10 do 20 podczas wakacji, natomiast we wrześniu i październiku do 18, zgodnie z kalendarzem otwarcia, który dostępny jest na energylandia.pl/zaplanuj-pobyt/kalendarz” – zachęca Krystian Kris Kojder, dyrektor ds. wizerunku i rzecznik prasowy Energylandii.

 


Autobusy i pociągi

Park Rozrywki Energylandia we współpracy z POLREGIO uruchomił bezpośrednie pociągi z Krakowa i Katowic do Zatora, których godziny przyjazdów i odjazdów są dopasowane do godzin otwarcia Parku. Energylandia zapewnia bezpłatny transport podróżnym z dworca kolejowego w Zatorze pod bramę wejściową Parku Rozrywki specjalną kolejną turystyczną.

Bilety na pociągi można zakupić przez stronę www.polregio.pl lub przez darmową aplikację POLREGIO ( aplikacja dostępna na system: IOS i Android).

Mieszańcy stolicy Małopolski oraz Śląska, którzy od pociągów preferują autobusy, mają do dyspozycji codzienne, komfortowe i bezpośrednie połączenia z Dworca MDA w Krakowie oraz Dworca Autobusowego w Katowicach. Koszt biletu w dwie strony z obu miast wynosi tyle samo – 29 zł.

Szczegółowe informacje dotyczące rozkładów jazdy oraz sposobów zakupu biletów Park Rozrywki zaprezentował na dedykowanej stronie internetowej bus.energylandia.pl  

Zobacz również:

Komodo zaprasza na EDM Festival – FILM

Kings of Hardstyle ponownie w Energylandii – FILM, FOTO

Energylandia zaprasza na najwyższy na świecie drewniany roller coaster – FILM, FOTO

eFO rozdaje bilety do Energylandii – FILM

Energylandia obniża ceny biletów

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa