MUZYKA. Krzywa Alternatywa potrzebuje wsparcia w nagraniu drugiej płyty

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   3 marca 2015 17:16


Oświęcimski zespół Krzywa Alternatywa chce nagrać drugą płytę. W tym celu założyli projekt w portalu polakpotrafi.pl, który umożliwia społecznościowe finansowanie projektów. Ekipa liczy na pomoc w zrealizowaniu projektu.

Grupa bardzo utożsamia się z Oświęcimiem, ostatnio nagrała klip do utworu „Taki dzień jak co dzień” z mieszkańcami naszego miasta, nasi Czytelnicy kojarzą pewnie produkcję „Moje miasto Oświęcim”, który publikujemy poniżej.


– Chodzi w tym o to, że ludzie mogą wpłacać dowolne kwoty na rzecz projektu, za które dostaną odpowiednie nagrody od twórcy projektu, np. nagrana płyta, zdjęcie z autografami, a nawet prywatny koncert, w zależności od kwoty – informuje zespół Krzywa Alternatywa. – Jednak panuje zasada wszystko albo nic – dodają.

Wsparcia można dokonać TUTAJ.

Projekt może uzyskać więcej funduszy niż zakładał, ale jeśli uzyska mniej, to nie dostajemy nic, a wszystkie pieniądze z powrotem wracają na konta wspierających.

– Aby wpłacić pieniądze, wystarczy zarejestrować się na stronie polakpotrafi.pl, wejść na nasz projekt, wybrać nagrodę z prawej strony i przelać wybraną kwotę i cieszyć się, że nasza płyta powstanie przy Państwa udziale – zapraszają do udziału w projekcie członkowie grupy.

Projekt trwa tylko 50 dni, a zespół potrzebuje minimum 6500 złotych. Warto wspomóc oświęcimski zespół, który nie tylko muzycznie patrzy na Oświęcim, ale również wspiera potrzebujące osoby z powiatu oświęcimskiego.

https://www.youtube.com/watch?v=rZ68I33kg9k

Komentarze
 • 4 marca 2015 13:26

  Janina

  nie maja kasy, żeby nagrac płyte? przecież kasują za koncerty!

 • 4 marca 2015 19:16

  antykomercja

  Skoro Oświęcim ma się złożyć na Waszą płyte to mam rozumieć, że krążki będą rozdawane za darmo. A jeśli nie to proszę chłopaki, nie róbcie sobie i nam wstydu.

 • 4 marca 2015 23:21

  Fan

  @Antykomercja
  Jeśli dobrze przeczytałeś/aś, za każdą wpłatę jest przewidziana nagroda. W tym płyta (w wersji cyfrowej, lub tradycyjnej). Dlatego kto wpłaci odpowiednią kwotę, dostanie za to płytę.

 • 4 marca 2015 23:51

  JK

  Droga Janino…jak dobrze, że są na świecie tacy ludzie jak Ty (Pani), którzy gdyby tylko byli muzykami i tyle 'kasowali za koncerty’, byliby dużo bardziej gospodarni niż 9 dorosłych facetów i byliby w stanie z tych jakże ogromnych kwot uzbierać sumę potrzebną do wydania płyty. Ludzie myślą że muzyk to najlepiej żeby za darmo grał. A może jeszcze ma doplacić za łaskawe udostępnienie mu miejsca do występu? Antykomercja-nie tylko Oświęcim dorzuca się do projektu to raz. Dwa, jeśli coś Ci nie odpowiada, to nie hejtuj tego tylko olej…nikt Ci nie każe wykładać z portfela ani złotówki. Dorzucają się osoby, które CHCĄ…a w życiu niestety jest tak, że zawsze najgłośniej krzyczą Ci którzy nic nie robią i nic nie dają…(mam nadzieję, że wystarczająco mocno czuć w całej tej wypowiedzi ironię)…Co do płyt to tak jak napisał Fan…wpłacasz-masz płytę. Więc jeśli wpłacisz to dostaniesz…nie wplacisz nie dostaniesz. W życiu nie ma nic za darmo! Chłopaki odwalają dobrą robotę, fajnie grają i tyle, a jeśli komuś się to nie podoba, to lepiej niech się zajmie własnym na pewno mega fantastycznym i bogatym życiem. Amen, peace and love bracia i siostry!

 • 10 marca 2015 19:36

  Bobo

  Płaczki tylko płakać potrafią,ale parę złotych dorzucić to by chcieli prezent za parę stówek

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Masz wiosenne postanowienie?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .