Motomikołaje pojadą do najmłodszych

0 Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   4 grudnia 2019 15:25

Jak co roku Stowarzyszenie Grupa Motocyklowa FREE Oświęcim organizuje Moto Mikołaje. Zapraszają wszystkich motocyklistów do przyłączenia się do tej akcji.


Mikołaje na dwóch kółkach wyruszą w sobotę 7 grudnia, by zawieźć dzieciom prezenty. Warunkiem przyłączenia się do naszego Mikołajowego orszaku jest oczywiście przebranie Mikołaja – Elfy, Renifery i inne, klimatyczne przebrania również” – mówią organizatorzy.

Zbiórka – jak zawsze będzie na parkingu pod Mc Donald’s o godzinie 9.30. Piętnaście minut później wyruszą w drogę. Przejadą z podarkami przez oświęcimski szpital, dom seniora w Wilamowicach, domy dziecka w Pszczynie i Rajsku.

„Zapraszajcie znajomych, w tym roku musi być nas jeszcze więcej” – zachęcają motocykliści.

 

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa