Motocykle są wszędzie. Także u nas – FILM, FOTO

Jola Wodniak i Paweł Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   19 maja 2019 07:33

148 motocykli, w tym jeden policyjny i dwa ratownicze dwukrotnie przejechało w sobotę ulicami Oświęcimia i okolic w paradnym szyku.

Zloty motocyklistów już na stałe weszły do kalendarza najchętniej odbieranych przez mieszkańców miasta imprez. Miłośnicy jednośladów z tym niezwykłym pazurem zagościli w Libiążu na dorocznym zlocie.

Właśnie z tego, sąsiadującego z powiatem oświęcimskim podchrzanowskiego miasta, wyruszyli a nasze drogi, by pokazać się mieszkańcom zachodniej części ziemi oświęcimskiej. Tym razem służby – policja i zespół ratownictwa medycznego – towarzyszyły im, także jadąc motocyklami.

Miłośnicy tych szczególnych pojazdów przejechali w sobotę przez Oświęcim i okoliczne sołectwa nie jeden raz. Byli bowiem gośćmi X Jubileuszowego Salezjańskiego Pikniku Salezjańskiego, któremu, podobnie jak zlotowi patronują Fakty Oświęcim.

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa