Młodzieżowa orkiestra dęta zaprasza na koncert

Marcin Cichowski  |   Kultura i rozrywka  |   12 listopada 2015 17:02

Dom Kultury w Kętach zaprasza na koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej działającej przy stowarzyszeniu Wspólnie dla Nowej Wsi. Koncert odbędzie się w piątek 13 listopada o godzinie 18 w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Nowej Wsi.

– Koncert to ukoronowanie kolejnej inicjatywy w ramach dofinansowanego z Narodowego Centrum Kultury projektu „#kre-akcje_nie_tylko_na_miasto”, który realizuje Dom Kultury w Kętach – informuje Zbigniew Matejko z Domu Kultury w Kętach.

W tym przypadku zadanie polegało na zatrudnieniu kapelmistrza dla młodzieżowej orkiestry, która powstała dzięki staraniom Stowarzyszenia „Wspólnie dla Nowej Wsi” oraz sołtys Doroty Kusak.

– Od sierpnia orkiestra pilnie ćwiczy pod okiem kapelmistrza Leopolda Skupienia dodaje Matejko.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .