Milionowy gość w Energylandii – FILMY, FOTO

Małgorzata Musielak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   28 września 2017 20:03

Dzisiaj Park Rozrywki EnergyLandia odwiedził milionowy gość. Był nim Tomek z Malborka wraz z żoną Olą i synami Natanem i Marcelem.

Kiedy pan Tomasz odszedł do kasy, zaczęło się prawdziwe szaleństwo.  Tancerze z parku rozrywki zaczęli tańczyć wokół milionowego klienta w tym sezonie, następnie rodzina pana Tomasza otrzymała voucher na całoroczny wstęp do parku. Zwycięska rodzina bardzo się ucieszyła i obiecali, że szybko do parku wrócą.

Obserwuj FO na Instagramie:

„Zapraszam do Energyladnii, jesteśmy otwarci do końca października” – zaprasza Krystian Kojder, rzecznik prasowy Parku Rozrywki Energylandia. Dla naszych czytelników mamy dwa Vipowskie zaproszenia do parku. Rozdamy je wkrótce na profilu Konkursy FO.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa