Mikołajki dla dorosłych, na ekranie „Sok z żuka” – FILM

Materiał partnerski  |   Konkursy,Kultura i rozrywka  |   27 listopada 2023 05:41
Udostępnij

Mikołajki dla dorosłych w Planet Cinema, to propozycja na spędzenie wieczoru przy świetnej komedii „Sok z żuka”. Mamy dla Was bilety.

Pierwszy raz Planet Cinema

„To doskonała okazja, aby spędzić wieczór w wyjątkowym klimacie, dostarczając mnóstwo niezapomnianych wrażeń” – zachęca do udziału Magdalena Etmańska, dyrektorka kina Planet Cinema w Oświęcimiu.

Śladami stylu groteskowego

W trakcie wydarzenia uczestnicy będą podążać śladami stylu groteskowego, który zapewni niezapomnianą rozrywkę. Główną atrakcją wieczoru będzie projekcja kultowego filmu z 1988 roku – „Sok z żuka”, w reżyserii Tima Burtona. To jedyna okazja, aby zobaczyć ten film na wielkim ekranie, więc nie warto przegapić tego wyjątkowego seansu.

„Sok z żuka”

Film opowiada historię Adama Maitlanda i jego żony Barbary, którzy po śmierci zamierzają wrócić do swojego domu. Niestety, rezydencja została zajęta przez rodzinę miłośników sztuki. Aby odzyskać swój dom, para duchów prosi o pomoc bioegzorcystę Beetlejuice’a, postać obdarzoną osobliwym poczuciem humoru.

Szczegóły wydarzenia

Seans rozpocznie się w piątek 9 grudnia o godzinie 18. Z oferty mogą skorzystać osoby, które ukończyły 15. rok życia. 

„Przed seansem planujemy wyjątkowe losowanie nagród” – zachęca do udziału Kamila Włodarska, kierowniczka kina Planet Cinema w Oświęcimiu.

Bilety na Mikołajki dla dorosłych

Można nabyć w kasie kina lub na stronie planetcinema.pl

Podwójne zaproszenie można też zdobyć w eFO

 

 

Konkurs

By wziąć udział w konkursie i zdobycia podwójnego zaproszenia na Mikołajki dla dorosłych należy przesłać na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać wiadomość zwierającą:

– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika zabawy,

– sformułowanie w temacie wiadomości Mikołajki dla dorosłych,

– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przesłanych w zgłoszeniu konkursowym i podaniu do publicznej wiadomości mojego imienia i nazwiska w przypadku zwycięstwa w zabawie – w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Jury subiektywnie oceni treść zgłoszeń i wybierze najciekawsze

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do soboty 25 listopada Przypominamy, że nagrodzonych nie powiadamiamy o zwycięstwie zachęcając do zaglądania konkursowej zakładki:

#KonkursyFO

 

 

Wyjątkowe Mikołajki dla dorosłych w Planet Cinema. To propozycja na spędzenie wieczoru przy świetnej komedii „Sok z żuka”.

 

WYNIKI

Podwójne zaproszenia zdobyła Olimpia Serafin, gratulujemy. Bilety będą do odbioru w kasie kina od wtorku 28 listopada (po okazaniu dowodu osobistego). W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl lub pod numer telefonu 609 106 703.