Mikołajki dla dorosłych, na ekranie „Sok z żuka” – FILM

Materiał partnerski  |   Konkursy,Kultura i rozrywka  |   27 listopada 2023 05:41

Mikołajki dla dorosłych w Planet Cinema, to propozycja na spędzenie wieczoru przy świetnej komedii „Sok z żuka”. Mamy dla Was bilety.

Pierwszy raz Planet Cinema

„To doskonała okazja, aby spędzić wieczór w wyjątkowym klimacie, dostarczając mnóstwo niezapomnianych wrażeń” – zachęca do udziału Magdalena Etmańska, dyrektorka kina Planet Cinema w Oświęcimiu.

Śladami stylu groteskowego

W trakcie wydarzenia uczestnicy będą podążać śladami stylu groteskowego, który zapewni niezapomnianą rozrywkę. Główną atrakcją wieczoru będzie projekcja kultowego filmu z 1988 roku – „Sok z żuka”, w reżyserii Tima Burtona. To jedyna okazja, aby zobaczyć ten film na wielkim ekranie, więc nie warto przegapić tego wyjątkowego seansu.

„Sok z żuka”

Film opowiada historię Adama Maitlanda i jego żony Barbary, którzy po śmierci zamierzają wrócić do swojego domu. Niestety, rezydencja została zajęta przez rodzinę miłośników sztuki. Aby odzyskać swój dom, para duchów prosi o pomoc bioegzorcystę Beetlejuice’a, postać obdarzoną osobliwym poczuciem humoru.

Szczegóły wydarzenia

Seans rozpocznie się w piątek 9 grudnia o godzinie 18. Z oferty mogą skorzystać osoby, które ukończyły 15. rok życia. 

„Przed seansem planujemy wyjątkowe losowanie nagród” – zachęca do udziału Kamila Włodarska, kierowniczka kina Planet Cinema w Oświęcimiu.

Bilety na Mikołajki dla dorosłych

Można nabyć w kasie kina lub na stronie planetcinema.pl

Podwójne zaproszenie można też zdobyć w eFO

 

 

Konkurs

By wziąć udział w konkursie i zdobycia podwójnego zaproszenia na Mikołajki dla dorosłych należy przesłać na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać wiadomość zwierającą:

– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika zabawy,

– sformułowanie w temacie wiadomości Mikołajki dla dorosłych,

– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przesłanych w zgłoszeniu konkursowym i podaniu do publicznej wiadomości mojego imienia i nazwiska w przypadku zwycięstwa w zabawie – w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Jury subiektywnie oceni treść zgłoszeń i wybierze najciekawsze

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do soboty 25 listopada Przypominamy, że nagrodzonych nie powiadamiamy o zwycięstwie zachęcając do zaglądania konkursowej zakładki:

#KonkursyFO

 

 

Wyjątkowe Mikołajki dla dorosłych w Planet Cinema. To propozycja na spędzenie wieczoru przy świetnej komedii „Sok z żuka”.

 

WYNIKI

Podwójne zaproszenia zdobyła Olimpia Serafin, gratulujemy. Bilety będą do odbioru w kasie kina od wtorku 28 listopada (po okazaniu dowodu osobistego). W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl lub pod numer telefonu 609 106 703.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

.
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . .