Mietek Szcześniak wystąpi podczas Jackowego Grania

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   15 sierpnia 2017 11:27

Koncertem Mietka Szcześniaka zakończy się drugi dzień Festiwalu Jackowego Grania. Będzie nastrojowo i klimatycznie.

Mietek Szcześniak zasłynął wykonanym wspólnie z Edytą Górniak przeboju „Dumka na dwa serca” zyskał wielkie grono fanów. Artysta zaśpiewał w duetach między innymi z: Anną Jurksztowicz, Majką Jeżowską, Kayah, Anną Marią Jopek, Lorą Szafran, Edytą Górniak czy Natalią Kukulską. Na jego koncie jest także wiele solowych wykonań. Dzięki swoim wybitnym umiejętnościom wokalnym Szcześniak niejednokrotnie był uznany za najlepszy głos męski w kraju.

Koncert rozpocznie się we wtorek 15 sierpnia o godzinie 20 na Rynku Głównym w Oświęcimiu. Koncert jest częścią Festiwalu Jackowe Granie, któremu patronują Fakty Oświęcim. Tego dnia o godzinie 18 na rynku zapraszamy na gry i zabawy dla dzieci, ogłoszenie wyników konkursu plastycznego. Godzinę później tańce integracyjne ponownie zawładną sercem grodu nad Sołą.

Dowiedz się więcej:

Święto Patrona Miasta z FO

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa