Międzynarodowy Festiwal Iluzji Champions of Illusion

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   5 lutego 2020 02:30

W niedzielę 23 lutego o godzinie 16 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Iluzji Champions of Illusion.


Prezentacja odbędzie się w ramach tournée najlepszych iluzjonistów z najsłynniejszej w ostatnich latach grupy magików “Champions of Illusion”. Zespół powstał w 2015 roku i od tego czasu sukcesywnie koncertuje po całej Europie. Prezentuje interaktywne show, gdzie triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora są dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Wspaniała muzyka i niesamowite oświetlenie dodają “magiczności” całemu przedsięwzięciu. Impreza jest skierowana do całej rodziny i bez względu na wiek każdy znajdzie coś dla siebie. Na scenie oprócz artystów zawsze czynnie uczestniczy publiczność. Artyści prezentują przeróżne formy iluzji – od popularnych zwłaszcza wśród dzieci sztuczek karcianych, przez pokazy z gołębiami i sztuczki mentalne, po iluzje z dużymi rekwizytami.

Każdy iluzjonista jest inny i czym innym zachwyca publiczność.

Bilety w cenie 80 i 60 złotych są do nabycia w kasie OCK.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa