Mayday 2, czyli brawurowy spektakl na scenie DK

Materiał zlecony  |   Kultura i rozrywka  |   18 lutego 2020 06:08

Kto widział brawurowo zrealizowany spektakl Mayday z Teatru Scena Polska z Czeskiego Cieszyna, to pewne, że nie zawaha się kupić biletu na Mayday 2.

Ci, którzy nie mieli okazji obejrzeć części pierwszej, już po kilku minutach akcji MayDay 2, będą świadomi perypetii naszych bohaterów. Tym razem salwy śmiechu na widowni wzbudzają, nie tylko wydarzenia z burzliwego życia londyńskiego taksówkarza bigamisty – Johna Smith’a, jego dwóch żon, uwikłanego ” w pasmo nieszczęść” przyjaciela Stanley’a, ale także dwójki jego (niewiedzących o swoim istnieniu dzieci), które (ku rozpaczy ojca) poznają się przez internet.

“Jeśli po obejrzeniu części pierwszej uznaliście, że w przedstawieniu osiągnięto wyżyny arcyśmiesznych sytuacji i gagów, to nie uwierzycie własnym oczom, co dzieje się w Mayday 2” – zachęcają organizatorzy.

Teatr Scena Polska z Czeskiego Cieszyna, jest laureatem wielu nagród i wyróżnień licznych europejskich festiwali, co gwarantuje wysoki poziom artystyczny spektakli. Do obsady aktorskiej Mayday 2 reżyser zaprosił wykonawców z części pierwszej. Z pewnością rozpoznacie ich twarze z seriali telewizyjnych TVN, co stanowi dodatkowy walor.

“Powiedzieć o Mayday 2, że jest to rewelacyjny spektakl komediowy, to mało. Jest to wręcz ekwilibrystyka aktorska, o czym musicie się koniecznie sami przekonać” – dodają organizatorzy.

OBSADA:

W piątek 20 marca w Domu Kultury w Kętach o godz. 19 wystąpią Małgorzata Pikus – Barbara Smith, Joanna Litwin – Mary Smith, Tomasz Kłaptocz – John Smith, Grzegorz Widera – Stanley, Karol Suszka – tata, Klaudia Gryboś – Vicki Smith (gościnnie), Paweł Bernadowski – Gavin Smith (gościnnie),  inspicjent, sufler – Iwona Bajger.

Bilety w cenie 70 złotych są do nabycia w DK lub na stronie kupbilecik.pl

 

 

 

 

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/48603/Kęty/Mayday+2/

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa