Marcin Jurecki z kolejnym klipem: Letni Dzień – FILM, FOTO

Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   26 października 2021 10:09

W Faktach Oświęcim publikujemy premierowy klip kolejnego solowego utworu Marcina Jureckiego – „Letni Dzień”.

Teledysk do utworu „Letni Dzień” powstał w Oświęcimiu. Można w nim zobaczyć w nim wiele miejsc, takich jak skatepark, niedawno otwarty park Pokoju, czy dach kamienicy Jakoba Haberfelda. 

Za realizację teledysku odpowiada Onecam, czyli Mateusz Kania i Jakub Joniec. W główne role w teledysku wcielili się Zuzanna Patyk i Eryk Grochowski. 

„W klipie wystąpili również Marta Janas, Wojciech Kościelniak, Marcin Makulec i Aleksander Widuch. Myślę, że nasza współpraca była bardzo udana, przebiegała w przyjemnej atmosferze i po prostu dobrze się bawiliśmy na planie teledysku” – mówi Faktom Oświęcim Marcin Jurecki.

 

 

Utwór nagrany na wiosnę tego roku w Wally Studio w Pszczynie. 

„Pracowałem nad nim z Michałem Walą i jego żoną Elizą którzy byli dla mnie olbrzymim wsparciem i pomocą podczas procesu nagrywania i produkcji, za co jestem im naprawdę wdzięczny” – opowiada muzyk.

Marcin starał się, by tekst nie był jednoznaczny lecz bardziej wielowymiarowy. Jedną z interpretacji, która jest mu najbliższa to wspomnienia, powroty w miejsca związane z osobą i osobami, z którymi już nie można być.

 

 

„I jedyne, co nam zostało to właśnie wspomnienia wspólnych chwil beztroski podczas słonecznego lata lub powroty w miejsca z nimi związane” – wyjaśnia Marcin.

„Na pewno jest to też utwór o miłości, ale ma ona tyle rodzajów i odmian, że każdy będzie interpretował tekst inaczej, co na pewno uczyni go bardziej unikalnym, osobistym i wyjątkowym dla interpretującego” – dodaje artysta.

 

 

 

Zobacz również:

„Nocna ucieczka” Marcina Jureckiego – FILM

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .