Marcin Daniec wystąpi w Brzeszczach

Materiał zlecony  |   Kultura i rozrywka  |   1 września 2019 13:52

Marcin Daniec jest jednym z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu. Wystąpi w Ośrodku Kultury w Brzeszczach w niedzielę 29 września.

Od lat święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Fenomen Marcina Dańca wiąże się z jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu. Artysta jest znaną postacią telewizyjną, autorem i głównym wykonawcą programów: „Meeting Kabaretowy” oraz „Marzenia Marcina Dańca”. Prowadził również lubiany przez publiczność „Hit Dekady” oraz „Euro Show” w TVP2.

Aktor na scenie umiejętnie zmienia się z małego chłopca w zagorzałego kibica sportowego, przy czym pojawia się uśmiech i łzy radości nawet na najbardziej kamiennych twarzach. Daniec w swoich skeczach stara się nie umieszczać treści politycznych, natomiast wiele uwagi poświęca temu co znajduje się wokół przeciętnych obywateli. Przedstawienie Marcina Dańca to także piosenka, która nakłania do refleksji i ubogaca występ.

Wystąpi w Brzeszczach

Występ Marcina Dańca w OK w Brzeszczach rozpocznie się w niedzielę 29 września o godz. 19. Bilety w cenie 75 złotych są do nabycia od poniedziałku do czwartku w godz. 8-16, piątek godz. 8-14 w Ośrodku Kultury w Brzeszczach (pok. 34, 35 – Dział Merytoryczny lub pod nr tel. 32 211 14 90 (wewn. 23, 29).

Sprzedaż internetowa biletów na bileteo.ok.brzeszcze.pl, a także w kasie Kina „Wisła” od wtorku do piątku w godz. 15-20, od soboty do niedzieli w godz. 17-20 oraz na godzinę przed pierwszym seansem filmowym do rozpoczęcia ostatniego seansu.

Zobacz również:

eFO rozdaje podwójny bilet na występ Marcina Dańca

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa