MaMa w Kinie Planet Cinema

0 Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   11 stycznia 2018

Mamusie i tatusiowie, w Kinie Planet Cinema w Oświęcimiu świetnie się sprawdza cykl MaMa w Kinie. Wkrótce kolejne spotkanie.

Najnowszy projekt kina Planet Cinema to strzał w dziesiątkę. Rodzice coraz większą grupą przybywają na seanse. Podczas ostatniego spotkania dzieci były grzeczne, a rodzicielki mogły spokojnie obejrzeć film. Na kolejne spotkanie zapraszamy 23 lipca o godzinie 12 na film “Pozycja obowiązkowa”.

Od niemowlaka do dwulatka

„Jest przygotowany wyłącznie dla mam z dziećmi w wieku od niemowlaka do dwulatka, które starają się pogodzić macierzyństwo z własnymi przyjemnościami, takimi jak kino” – mówi Magdalena Etmańska, zastępca dyrektora Planet Cinema.

Miło i bezpiecznie

„MaMa w Kinie” pozwala mamom maluchów nadrobić kinowe zaległości. Projekcje filmowe pochodzą z aktualnego repertuaru.

„Na sali kinowej gwarantujemy wszelkie udogodnienia, dzięki którym zarówno mamy, jak i dzieci, czują się miło i bezpiecznie” – zapewnia wicedyrektor Etmańska.

Raz w miesiącu

Podczas projekcji dźwięk jest przyciszony, światło przygaszone, a temperatura lekko podwyższona. Planet Cinema zapewnia przewijak, pieluchy i chusteczki do higieny. Do dyspozycji dzieci są koce, maty do zabawy i zabawki. Maluchy cały czas pozostają pod opieką mam. Z miesiąca na miesiąc przybywa mam z dziećmi, ostatnio było nawet dwóch tatusiów.

Seanse odbywają się raz w miesiącu o godzinie 12. Bilet kosztuje 13 złotych. Sponsorami projektu, któremu patronują Fakty Oświęcim i Dzieje się FO są firmy Lullalove, Busy Bee, Nanu Baby Boutique i Little Leaf.

Podczas seansu na sali są dostępne:

– Miejsce do przewijania
– Pampersy i chusteczki
– Koce, maty i zabawki

Opis filmu “Pozycja obowiązkowa”

Plejada gwiazd w pikantnej komedii o grupie przyjaciółek, które po lekturze „Pięćdziesięciu twarzy Greya” postanawiają dać miłości drugą szansę. Podobno dla wielu kobiet życie dzieli się na „przed” i „po” Greyu. Wygląda na to, że nawet te naprawdę doświadczone, wiele mogą się od niego nauczyć.

 

Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale „Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości.

A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę…

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa