Mama w Kinie Planet Cinema

Materiał zlecony  |   Kultura i rozrywka  |   3 stycznia 2020 08:00

Mamusie i tatusiowie, w Kinie Planet Cinema w Oświęcimiu kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie. Oprócz filmu czeka niespodzianka.

Od niemowlaka do dwulatka

„Jest przygotowany wyłącznie dla rodziców z dziećmi w wieku od niemowlaka do dwulatka, które starają się pogodzić macierzyństwo i tacierzyństwo z własnymi przyjemnościami, takimi jak kino” – mówi Magdalena Etmańska, zastępca dyrektora Planet Cinema.

Miło i bezpiecznie

„MaMa w Kinie” pozwala mamom maluchów nadrobić kinowe zaległości. Projekcje filmowe pochodzą z aktualnego repertuaru.

„Na sali kinowej gwarantujemy wszelkie udogodnienia, dzięki którym zarówno mamy, jak i dzieci, czują się miło i bezpiecznie” – zapewnia wicedyrektor Etmańska.

 

Raz w miesiącu

Podczas projekcji dźwięk jest przyciszony, światło przygaszone, a temperatura lekko podwyższona. Planet Cinema zapewnia przewijak, pieluchy i chusteczki do higieny. Do dyspozycji dzieci są koce, maty do zabawy i zabawki. Maluchy cały czas pozostają pod opieką mam. Z miesiąca na miesiąc przybywa mam z dziećmi, ostatnio było nawet dwóch tatusiów.

Seanse odbywają się raz w miesiącu o godzinie 11.30. Bilet kosztuje 14 złotych.

 

Podczas seansu na sali są dostępne:

– Miejsce do przewijania
– Pampersy i chusteczki
– Koce, maty i zabawki

Rezerwacji biletów na najbliższe spotkanie 9 września można dokonać na planetcinema.pl

 

Opis filmu – Mayday

Jeden mężczyzna, dwie żony i setki kłopotów, w których nie pomoże żadne „mayday” ani „S.O.S”! Jedna z najlepszych komedii świata doczekała się ekranizacji. Mayday to film reżysera przebojów Planeta Singli 2 i Planeta Singli 3 oraz współscenarzystki hitów Lejdis i Śniadanie do łóżka.

W rolach głównych niezawodna komediowa obsada: Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Adam Woronowicz i Andrzej Grabowski. Scenariusz filmu powstał na podstawie sztuki, która podbiła serca widzów na całym świecie od europejskich stolic aż po nowojorski Broadway, a w samej Polsce wystawiana była tysiące razy w kilkudziesięciu teatrach na terenie całego kraju.

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .