Małopolska Wielu Kultur w Zatorze

Marcin Cichowski  |   Kultura i rozrywka  |   20 sierpnia 2015 13:53

Niesamowita mieszanka kulturowa, ogromna ilość atrakcji dla dzieci i dorosłych, degustacja oryginalnych potraw, warsztaty, pokazy, akcje plastyczne i wiele, wiele więcej – tak w skrócie opisują imprezę organizatorzy. Koncerty rozpoczną się na rynku w Zatorze w niedzielę 23 sierpnia o godzinie 15.

Na scenie niezwykłe zespoły: afrykańska Bazobanga i ich  Soc Loca Show- taniec, muzyk i śpiew, a wszystko z gorących afrykańskich rytmach. Później zebranych swoimi cygańskimi czarnymi oczami  oczaruje wszystkich romski zespół Kałe Jakha.

Gwiazdą wieczoru będzie żywiołowy, ukraiński zespół Kozak System, czyli potężny muzyczny wulkan energii o unikalnym obliczu zawiera w sobie połączenie ukraińskiej i bałkańskiej muzyki, z wyrazistymi akcentami na rock, punk, ska oraz reggae.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa