Mała Czarna, czyli nowy cykl spotkań dla kobiet

0 Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   8 października 2019 10:20

Drogie Panie, tym razem coś dla Was i tylko dla Was – mężów i chłopaków zostawcie w domu. W restauracji La Rossa rusza nowy cykl spotkań – Mała Czarna.

Od środy 9 października restauracja La Rossa wraz z partnerami startuje z cyklem spotkań tylko i wyłącznie dla Pań. Start o godzinie 18.

„Będziecie mogły wysłuchać ciekawych prelekcji specjalistek i specjalistów, porozmawiać w babskim gronie i spędzić miło czas przy gorącej kawie i smakołykach przygotowanych przez nas” – informuja organizatorzy.

Ale to nie wszystko

Na spotkaniach będzie można zdobyć atrakcyjne vouchery od prowadzących panele. Cykl spotkań nazwany jest Mała Czarna, bo jak wiadomo, jest to atrybut, którego nie może zabraknąć żadnej z kobiet.

„Drogie Panie, zapraszamy Was gorąco z przyjaciółkami, siostrami czy teściowymi i córkami. Niech to będzie czas dla Was” – dodają organizatorzy.

Dlaczego warto przyjść?

Na pierwszym przekonacie się, że z tego typu spotkania można wynieść fajną, ciekawą wiedzę nową, pozytywną energię, obudzić wiarę w siebie i swoje możliwości i spędzić miło czas.

Bilety są dostępne

Spotkania będą odbywały się cyklicznie przez cały okres jesienno-zimowy. Bilety w cenie 35 złotych są do nabycia codziennie w restauracji La Rossa. W cenę wliczony jest poczęstunek.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa