Magic Night w Energylandii – w każdą sobotę – FILM, FOTO

Materiał partnerski  |   Kultura i rozrywka  |   16 lipca 2021 00:17

Park Rozrywki Energylandia w Zatorze zachęca do udziału w cotygodniowym wydarzeniu – Magic Night. W każdą sobotę park jest czynny do godz. 23.

Magic Night to wydarzenie pełne dobrej zabawy, muzyki, tańca i klimatu, którego nie da się zapomnieć. Wszystko w ramach jednego biletu wstępu, który można kupić zarówno na stronie https://ticket.energylandia.pl/ jak i w kasach biletowych na miejscu. 

Wakacyjna sobotnia impreza wydłuża godziny otwarcia parku

W Magic Night zabawa w Energylandii trwa od godz. 10 do 23. Goście otrzymują dodatkowe trzy godziny zabawy gratis. Impreza odbywać się będzie 17, 24 i 31 lipca oraz 7, 14 i 21 sierpnia, aby każdy chętny bez problemu mógł wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu. 

 

 

„Magic Night w Energylandii jest to noc pełna świateł, dzięki iluminacji roller coasterów, karuzel i niezapomnianych widowisk. Goście Parku tego dnia będą mogli zobaczyć serię wyjątkowych nocnych pokazów” – tłumaczy Krystian Kris Kojder, rzecznik prasowy Parku Rozrywki Energylandia.

Wśród nich uwielbiane przez gości Energylandia Extreme tym razem połączone z pokazem ognia. Dodatkowo niesamowity LED Show oraz zapierający dech gorący FIRE SHOW w którym profesjonalni artyści dosłownie będą igrać z ogniem.

 

 

Do dyspozycji gości zostanie oddany cały park, ze wszystkimi jego atrakcjami. Dzięki otwarciu Aqualantis zwiedzający mogą bawić się, w aż 6 strefach, w których znajduje się 105 niezwykłych atrakcji. Podczas Magic Night na wszystkich gości Energylandii czeka 13 godzin nieustającej zabawy i olśniewający widok parku.

Tropikalne Beach Party

W trakcie Magic Night goście staną się również uczestnikami najbardziej zwariowanej imprezy – Beach Party! Tropikalny Water Park przywita odwiedzających tętniąca muzyką, tancerzami i idealnie odwzorowanymi plażowymi barami. Wodna strefa, w każdą sobotę wakacji stanie się miejscem największej imprezy w całej Polsce, nie można tego przegapić. 

Finałowym punktem Magic Night będzie Ledowa parada, która przejdzie głównymi alejami Energylandii. Cały park zalśni blaskiem milionów świateł. Musisz zobaczyć to na żywo, dlatego już teraz zaplanuj wakacyjną sobotę na przyjazd do Parku Rozrywki Energylandia” – dodaje Kris.

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .