Maciej Maleńczuk Solo

0 Marcin Cichowski  |   Kultura i rozrywka  |   22 stycznia 2018

W piątek 27 kwietnia o godzinie 19 w Oświęcimskim Centrum Kultury piosenki “Sługi za szlugi”, “Synu”, “Dawna dziewczyno” zaśpiewa Maciej Maleńczuk.

W 2018 roku Maciej Maleńczuk zabierze swoich fanów w podróż do korzeni – mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Tym samym artysta przypomni historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa.

 

 

O autentyczności przekazu Maleńczuka zawsze stanowiła bezkompromisowość. Nie inaczej będzie i tym razem. Przepływu szczerych emocji między wykonawcą i słuchaczami nie zmącą żadne pochodzące z obcych źródeł dźwięki, a całą istotę bezpośredniego obcowania zapowiadają słowa, jakie artysta kieruje do swojej publiczności: “Stęsknionych za barwą mojego głosu, doceniających piękno i siłę moich tekstów, i dobrej muzyki zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem – Pan Maleńczuk”.

Bilety w cenie 70, 60 i 50 złotych są do nabycia w kasie OCK.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa