Letnie Kino Plenerowe w sercu Oświęcimia

Redakcja FO  |   Kultura i rozrywka  |   2 lipca 2020 12:00

Letnie Kino Plenerowe kolejny rok stanie w sercu Oświęcimia. Wyświetlane będą filmy dla dzieci i dorosłych, a wstęp na projekcje jest bezpłatny.

„Tym razem zapraszamy na dwa wspaniałe kinowe weekendy. Jeden w dniach 11-12 lipca a drugi 8-9 sierpnia” – zachęcają do przyjścia organizatorzy.

W ramach sobotnio-niedzielnych prezentacji kinowych na ekranie zobaczymy codziennie jeden film dla dzieci – o godz. 19 i jeden dla dorosłych o 20.30. Liczba miejsc w kinie plenerowym jest ograniczona.
Repertuar:

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa