Letnia Scena Muzyczna: Tres Notas

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   7 sierpnia 2020 06:28

Dzisiaj podczas na Letniej Scenie Muzycznej usłyszymy Tres Notas. Koncert, na który wstęp jest bezpłatny rozpocznie się o godzinie 20.

Boskie Granie to Letnia Scena Muzyczna, która jest kontynuacją czwartkowych koncertów organizowanych przez Oratorium św. Jana Bosko od 2014 roku.

„W każdy wakacyjny piątek o godz. 20 zapraszamy na plac Jacka. Koncertowe spotkania dostarczą nam doznań muzycznych, wzruszeń, podziwu, refleksji i tego wszystkiego, co rodzi się w ludzkim sercu w spotkaniu ze sztuką” – zapraszają organizatorzy.

Przestrzeń między Sanktuarium a szkołą,
domem zakonnym a kaplicą świętego Jacka, może także być przestrzenią:
między pracą a odpoczynkiem
czy między Rynkiem a Kościołem,
między pośpiechem a zwolnieniem,
między zwyczajnością a świętem itd.

 

 

„Propozycja piękna obok sacrum, kultury obok religii jest absolutnie konieczna dla każdego zwłaszcza dziś, kiedy wielu z nas zamyka się na transcendencje” – dodają organizatorzy.

Wstęp na koncert jest bezpłatny.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.