Letnia Scena Muzyczna: Sławek Krzanowski

Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   16 lipca 2020 15:19

Sławek Krzanowski z Brzeszcz wystąpi w piątek 17 lipca na Letniej Scenie Muzycznej. Koncert rozpocznie się o godzinie 20.

Boskie Granie to Letnia Scena Muzyczna, która jest kontynuacją czwartkowych koncertów organizowanych przez Oratorium św. Jana Bosko od 2014 roku.

„W każdy wakacyjny piątek o godz. 20 zapraszamy na plac Jacka. Koncertowe spotkania dostarczą nam doznań muzycznych, wzruszeń, podziwu, refleksji i tego wszystkiego, co rodzi się w ludzkim sercu w spotkaniu ze sztuką” – zapraszają organizatorzy.

Przestrzeń między Sanktuarium a szkołą,
domem zakonnym a kaplicą świętego Jacka, może także być przestrzenią:
między pracą a odpoczynkiem
czy między Rynkiem a Kościołem,
między pośpiechem a zwolnieniem,
między zwyczajnością a świętem itd.

 

 

„Propozycja piękna obok sacrum, kultury obok religii jest absolutnie konieczna dla każdego zwłaszcza dziś, kiedy wielu z nas zamyka się na transcendencje” – dodają organizatorzy.

Sławek Krzanowski

W przeszłości związany z zespołem Lord, z którym nagrał płytę ,,Podróże”. Obecnie działający jako artysta solowy. W 2019 roku ukazał się jego pierwszy singiel  ,,Do połowy”, który pozwolił mu się zakwalifikować do ogólnopolskiego programu dla artystów ,,Tak Brzmi Miasto” – inkubator.

Wstęp na koncert jest bezpłatny.

 

Zobacz również:

Wiosna – kolejny utwór Sławka Krzanowskiego – FILM

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .