Leepeck na scenie Café Bergson

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   12 lutego 2020 19:57

Leepeck, czyli Piotr Lipka to warszawski muzyk, kompozytor i autor tekstów. Wystąpi na scenie Café Bergson w sobotę 21 marca o godz. 19.

Leepeck, Piotr Lipka

To warszawski muzyk, kompozytor i autor tekstów. Jako wokalista formacji „Bohema” był laureatem Super Jedynki na Festiwalu w Opolu w 2007 roku. Ponadto, twierał koncerty m.in. takich gwiazd jak Green Day, T. Love, występował na festiwalach Woodstock, Spring Break i na wielu polskich oraz zagranicznych scenach.

28 kwietnia 2017 roku miała miejsce premiera solowego albumu Leepecka pod tytułem „BORDERLINE” (Universal Music Polska). Zapowiedzią płyty były trzy, bardzo dobrze przyjęte klipy do utworów: „One Step Down”, „All This Time” i „No One Knows”. Obecnie Leepeck pracuje nad kolejnym albumem tym razem z Polskimi tekstami.

Bilety w cenie 25 złotych są do nabycia w Café Bergson codziennie w godzinach 11-19 oraz poprzez stronę goout.net

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .