Przyjdźcie na Dni Gminy Oświęcim – FOTO

Redakcja FO  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   8 czerwca 2019 05:05

Power Play, Krystyna Giżowska i Elektryczne Gitary to gwiazdy Dni Gminy Oświęcim, które odbędą się w ten weekend w Porębie Wielkiej.

 

Jak co roku będzie wiele atrakcji artystycznych i kulinarnych

“W tym roku rozpoczynamy rajdem rowerowym po gminie “Poznajemy Gminę” – informują organizatorzy.

Na mecie rajdu, przy domu ludowym w Porębie Wielkiej będzie można posłuchać koncertu orkiestry, która przyjedzie z Auerbach, a później zabawa taneczna prowadzona przez dj Jaro do godz. 2 nad ranem.

“W niedzielę spotykamy się za “starą szkołą” o godz. 14:00. Będziemy mogli posłuchać takich gwiazd jak: Power Play, Krystyna Giżowska i Elektryczne Gitary” – mówią organizatorzy.

Oprócz nich wystąpią zespoły Porębianie i Wielka Orkiestra Młodych Muzyków. Na zakończenie nastąpi pokaz sztucznych ogni.

 

Elektryczne Gitary zapraszają na koncert:)

Elektryczne Gitary zapraszaja na swój koncert podczas Dni Gminy Oświęcim. Będziecie?Więcej na temat świętowania w Gmina Oświęcim:https://tiny.pl/twhb7Zapraszamy wraz z Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim

Opublikowany przez Fakty Oświęcim / Dzieje się FO Środa, 5 czerwca 2019

 

 

Zobacz również:

Poznajemy Gminę – na rowerach

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa