Konkurs plastyczny na kartkę wielkanocną

0 Marcin Cichowski  |   Kultura i rozrywka  |   4 marca 2018

Gminna Biblioteka Publiczna w Przeciszowie zaprasza dzieci i młodzież z gminy Przeciszów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym.

 

“Do udziału zapraszamy przedszkola, szkoły podstawowe oraz gimnazja. Celem konkursu jest prezentacja twórczości plastycznej oraz kultywowanie wielkanocnych tradycji świątecznych” – zapraszają organizatorzy.

Prace konkursowe zapakowane oraz opisane wraz z załączoną kartą zgłoszenia, należy składać w bibliotece w  Przeciszowie w nieprzekraczającym terminie do 16 marca do godziny 15.

Konkurs przeprowadzony będzie w pięciu kategoriach:

1.  Przedszkola – 5-6 lat

2. Szkoły podstawowe – kl. I-III

3. Szkoły podstawowe – kl. IV-VI

4. Szkoła podstawowa kl. VII oraz II i III klasa gimnazjum.

5. Fundacja im. Brata Alberta, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Filia w Lesie

W konkursie biorą udział osoby indywidualne z terenu gminy Przeciszów, które zgłaszają maksymalnie dwie prace. Prace mogą być wykonane dowolną techniką na zewnętrznej stronie kartki.

Nagrody i wyróżnienia

W każdej kategorii wiekowej przewidziano nagrody i dyplomy za miejsca I – III i wyróżnienia ufundowane przez organizatora. O wyborze laureatów i przyznaniu nagród decyduje komisja konkursowa powołana przez organizatora. O wynikach laureaci zostaną poinformowani osobiście.

Karta zgłoszeniowa

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa