Konkurs “O Złoty Klucz Wiolinowy” – czas na zgłoszenia

0 Marcin Cichowski  |   Kultura i rozrywka  |   11 marca 2018

Dom Kultury w Kętach zaprasza do uczestnictwa w X Konkursie Muzyki Instrumentalnej “O złoty klucz wiolinowy”. Można się już zgłaszać.

Zgłoszenia można dokonać do 3 kwietnia, a przesłuchania konkursowe odbędą się 21 kwietnia. Koncert Galowy Laureatów odbędzie się 11 maja na sali widowiskowej Domu Kultury.

Uczestnikami konkursu mogą być dzieci i młodzież występujące solo lub w duecie pobierające naukę w ogniskach muzycznych, domach kultury lub indywidualnie. Uczestnikami konkursu mogą być też zespoły (od 3 osób). W konkursie nie mogą uczestniczyć uczniowie i absolwenci szkół muzycznych

Uczestnicy mogą prezentować swoje umiejętności muzyczne na instrumentach klawiszowych, smyczkowych, szarpanych, dętych, uderzanych lub perkusyjnych. Każdy uczestnik zobowiązany jest zagrać dwa utwory: z repertuaru muzyki klasycznej i utwór dowolny. Łączny czas prezentacji, to maksymalnie osiem minut.

Do pobrania:

Karta zgłoszenia klucz wiolinowy

Regulamin klucz wiolinowy

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa