Konkurs na najpiękniejszy wianek bożonarodzeniowy

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   18 listopada 2019 12:07

Uczniowie szkół podstawowych gminy Oświęcim wraz z rodzinami mogą wziąć udział w siódmej edycji Gminnego Konkursu Bożonarodzeniowego.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie ozdoby świątecznej – wianka bożonarodzeniowego. Wianki muszą być wykonane własnoręcznie, przy użyciu dowolnych materiałów. Technika i dobór materiałów zależne są od pomysłu wykonawcy. Należy jak najbardziej ograniczyć ilość gotowych elementów dostępnych w sklepach. 

Prace oceniane będą w jednej kategorii – kategorii rodzinnej – dzieci i dorośli, należy je dostarczyć do szkoły w Porębie Wielkiej do poniedziałku 9 grudnia. 

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 15 grudnia. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe” – informują organizatorzy konkursu.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie. 

Kiermasz dla Lenki Kożuch

Tegoroczny konkurs będzie powiązany z piknikiem charytatywnym na rzecz Lenki Kożuch, dwuletniej mieszkanki Poręby Wielkiej, podopiecznej fundacji Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy. Dwulatka choruje na wyściółczak anaplastyczny trzeciego stopnia złośliwości.

„Prosimy chętnych uczestników konkursu o wykonanie dodatkowego wianka / wianków lub innej ozdoby świątecznej na kiermasz, z którego dochód będzie przeznaczony na leczenie Lenki” – zachęcają organizatorzy.

Do tej dodatkowej ozdoby organizatorzy proszą dołączyć karteczkę z napisem „DLA LENKI”.

 

Zobacz również:

Pomóż Lence Kożuch rękodzielniczym akcentem

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa