Reklama
27 czerwca 2026, sobota
Koncert z okazji 65-lecia Młodzieżowego Domu Kultury
- Jola Wodniak
- Kultura i rozrywka
- 16 sierpnia 2021
- 13:18
Reklama
Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu ma 65. lat. Z tej okazji w sercu Oświęcimia odbędzie się jubileuszowy koncert.
W programie: - koncert osób nagrodzonych w Dziecięcym i Młodzieżowym Konkursie Piosenki - zabawy integracyjne - duże bańki mydlane - zabawy dla dzieci, animacje - modelowanie balonów Na finał wystąpią trzy zespoły: Ultrasonic, Stare Dziady i SIQ.Start o godz. 14 w sobotę 11 września