• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Koncert Salezjańskiej Orkiestry Młodzieżowej

Reklama

W niedzielę 27 czerwca na placu świętego Jacka w Oświęcimiu odbędzie się koncert Salezjańskiej Orkiestry Młodzieżowej. Wstęp jest bezpłatny.




Członkami orkiestry są uczniowie i wychowankowie salezjańskiej szkoły. Orkiestra zagrała wiele koncertów, także poza granicami kraju a w repertuarze ma wiele utworów niekojarzonych z orkiestrami dętymi np. muzykę filmową, utwory zespołów popowych czy rockowych.

Koncert rozpocznie się o godz. 10.30