Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS

0 Materiał sponsorowany  |   Kultura i rozrywka  |   9 listopada 2018

Spotkajcie się z największymi gwiazdami szlagierowej sceny muzycznej. Dołączcie do Koncertu Parada Gwiazd Telewizji TVS 17 listopada w OCK.

Jesteście gotowi na niezapomniane, muzyczne doznanie? Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS to spotkanie na jednej scenie popularnych gwiazd szlagierowej estrady. Ponadto eventy prowadzą znane i lubiane twarze Telewizji TVS. Koncerty odbywają się cały rok w najróżniejszych miastach w Polsce, dzięki czemu widzowie TVS, jak również pasjonaci muzyki szlagierowej z całego kraju mają okazję się spotkać.

Parada Gwiazd Telewizji TVS to nie tylko najlepsza, szlagierowa muzyki. Co więcej, to też świetna okazja do spotkania się widzów i sympatyków Telewizji TVS. Ponadto koncerty zrzeszają fanów czołowych artystów TVS, zachęcają do wspólnej zabawy i celebrowania.

Tym razem koncert z cyklu Parada Gwiazd Telewizji TVS odbędzie się w Oświęcimiu! Na szlagierową zabawę zapraszamy 17 listopada do Oświęcimskiego Centrum Kultury. Ponadto imprezę poprowadzi niezastąpiona Nina Nocoń, prowadząca „Prognozę pogody” oraz programy „Weekend z TVS” czy „Cafe Silesia” na antenie TVS.

Zabawę rozpoczynamy o godzinie 17.

Kogo zobaczymy na scenie?

Po pierwsze – Bernadeta Kowalska

Po drugie – Karpowicz Family

Po trzecie – Stiff Capella

Po czwarte – Wesoły Masorz

Po piąte – Sonitus

Po szóste – Kola & Jula

Bilety na Paradę Gwiazd Telewizji TVS

Bilety w cenie 70, 60 i 50 złotych na koncert dostępne są w kasie OCK, a także:

Organizatorem koncertów z cyklu Parada Gwiazd Telewizji TVS jest Wydawnictwo i Studio Nagrań TVS.

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi tego i innych koncertów z cyklu Parada Gwiazd Telewizji TVS? Śledź facebookowy fan page Wydawnictwa i Studia Nagrań TVS oraz Telewizji TVS

Bezpłatne bilety można zdobyć w naszej zakładce KONKURSY.

Przeczytaj również:

Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS – mamy dla Was zaproszenia

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa