Koncert Nowatora w Menago 2.0

0 Materiał sponsorowany  |   Kultura i rozrywka  |   5 listopada 2018

Nowator wystąpi na scenie klubu Menago 2.0. Będzie to druga impreza z cyklu Back To School. Imprezę po koncercie poprowadzi dj Seba.

Paweł “Nowator” Lipski

Polski wokalista, raper, producent muzyczny i autor tekstów, pochodzący z Opoczna. Reprezentant labelu Camey Records. Ukończył szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu.

Na przestrzeni lat współpracował z takimi postaciami, jak: Onar, Pezet, Borixon, Lerek, JedenOsiemL, Ten Typ Mes, Pih, Mezo, Magda Femme, Mateusz Mijal, czy Masters. Na swoim fonograficznym koncie ma m.in. jeden solowy album pt. “Alfabetyczny Spis” z 2007 roku.

Obecnie przygotowuje się do premiery nowego krążka “Co Tu Jest Grane?”, który ukaże się w 2018 roku. Regularnie gra koncerty na terenie całej Europy.

Bilety na koncert w klubie Menago są do nabycia w cenie 15 złotych – w dniu koncertu. Dwa podwójne zaproszenia można zdobyć również w portalu Fakty Oświęcim, w zakładce KONKURSY.

Start koncertu w piątek 9 listopada o godzinie 21.30.

 

Przeczytaj również:

 

Koncert Nowatora – bilety

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa