Koncert kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych w Oświęcimiu

Paweł Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   11 stycznia 2022 14:06

W oratorium św. Jana Bosko w Oświęcimiu odbędzie się w czwartek 13 stycznia niezwykły koncert. O wspaniały klimat zadba grupa młodych muzyków.

W ramach programu Pierwsza Gwiazda w Oświęcimiu zagrają i zaśpiewają bardziej i mniej znane kolędy oraz pastorałki i piosenki świąteczne.

„Całość okraszona jest niecodziennymi aranżacjami takich zespołów, jak TGD, Enej czy Golec uOrkiestra” – mówi Kamil Zajda, jeden z muzyków.

Nietuzinkowy zespół wokalno-instrumentalny poszerzony o sekcje smyczkową i dętą stanie na scenie oratorium św. Jana Bosko w Starym Mieście o godzinie 18.45.

Wystąpią: Angelika Orzeszek, Joanna Stybak, Karolina Orzechowska, Łukasz Skwarczyński – wokal, Dawid Wilk – instrumenty klawiszowe, Dominik Rajda – gitara solowa, Jakub Mikołajczyk – gitara basowa, Michał Kosek – instrumenty perkusyjne, Konrad Świątek – perkusja, Natalia Ogiegło i Kinga Kuzia – skrzypce,
Gabriela Koniarska – wiolonczela, Michał Kozioł – saksofon, Kamil Zajda – trąbka i
Kacper Boroń – puzon.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz nos sylwestrową?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .