Kolędowali Małemu – FOTO

0 Redakcja FO  |   Kultura i rozrywka  |   12 stycznia 2019

Przez 13 godzin wspólnie kolędowali w Zatorze. Znamy wyniki Przeglądu Kolęd i Pastorałek “KOLĘDOWAĆ MAŁEMU”. Sprawdź werdykt jury.

 

KATEGORIA I PRZEDSZKOLE

I miejsce: Antoni Sroka, Paulina Macioszek, Lena Przejczowska

II miejsce: Emilia Kosobucka, Martyna Nawieśniak

III miejsce: Dominika Labocha

Wyróżnienia: Julia Żmudzińska, Wiktoria Brania, Justyna Wieczorek, Oliwia Szołtysek

KATEGORIA II KLASY I-III

I miejsce: Milena Szołtysek, Pola Solarczyk, Natalia Kulka

II miejsce: Nadia Świergosz, Amelia Berniak, Alan Mazuga

III miejsce: Antonina Sroka, Maria Wnęk, Zofia Bies, Emilia Suska

Wyróżnienia: Emilia Podulka, Maja Charnas, Julia Polańska, Malwina Bogdan, Aleksandra Bałuch

KATEGORIA II KLASY I-III ZESPOŁY

I miejsce: Tomiczanie

II miejsce: Śnieżynki

III miejsce: Antonina i Antoni Sroka

Wyróżnienia: Kwartet RENIFERKI, Zespół KL I ze Spytkowic

KATEGORIA III KLASY IV-VI

I miejsce: Hanna Solarczyk, Izabela Janowicz

II miejsce: Zuzanna Wantuch, Patrycja Sinicka, Zuzanna Załucka, Jakub Klimczyk

III miejsce: Gabriela Wawro, Natalia Tylek, Anna Rachwał, Zuzanna Węglarz, Hanna Sajdak

Wyróżnienia: Natalia Gołba, Amelia Gibas, Natalia Sroka, Milena Piórkowska, Alicja Oparowska, Julia Wilk, Judyta Czernik, Klaudia Cichy, Monika Stachura, Aleksandra Hachlica, Natalia Gal, Wiktoria Mostowik, Julia Błuchat

KATEGORIA III KLASY IV-VI ZESPOŁY

I miejsce: BRA BRE BRI, LALALA

II miejsce: Iza Janowicz i Hania Solarczyk, KARMELKI, BEL CANTO

III miejsce: Maja Stokłosa i Monika Stachura

Wyróżnienia: NASZ DUET, NUTKI, MAGIC STAR

KATEGORIA IV KLASY VII, VIII i GMINAZJUM SOLIŚCI

I miejsce: Kinga Kasprzyk

II miejsce: Sylwia Sechman, Karina Skwarczyńska, Małgorzata Szybisty

III miejsce: Urszula Strzebońska, Zuzanna Lemantowicz, Jagoda Rataj, Beata Sutor, Nikola Janiczek

Wyróżnienia: Julia Papciak, Anna Żółtek, Sara Balattaga

KATEGORIA IV KLASY VII, VIII i GMINAZJUM ZESPOŁY

I miejsce DUet ZULKA

KATEGORIA V OTWARTA SOLIŚCI

I miejsce: Natalia Siekierka, Wiktoria Stypa

II miejsce: Julia Szotek, Daria Porębska, Julia Krzywoń

III miejsce: Natalia Maciąg, Zuzanna Krupa, Patrycja Przystał

Wyróżnienia: Marta Szczepanek, Joanna Piura, Julia Muc

KATEGORIA V OTWARTA ZESPOŁY

I miejsce THE TONACJA

II miejsce Michał Posłuszny i Julia Szotek, CZERWONE KORALE

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .



Archiwa