Kolęda Razem – wspólne kolędowanie

Redakcja FO  |   Kultura i rozrywka  |   7 stycznia 2020 15:00

W piątek 10 stycznia o godzinie 18 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się wspólne, oświęcimskie kolędowanie – Kolęda Razem.


W sali widowiskowej zabrzmią najpiękniejsze polskie kolędy – między innymi: Lulajże Jezuniu, Wśród nocnej ciszy, Gdy śliczna Panna, Dzisiaj w Betlejem, Gdy się Chrystus rodzi.

Wspólnie zaśpiewają okolicznościowy chór złożony z Chóru Centrum św. Maksymiliana w Harmężach, uczestników zajęć wokalnych Osiedlowego Domu Kultury Zasole, Reprezentacyjnego Zespołu Pieśni i Tańca Miasta Oświęcim Hajduki oraz zasiadających na widowni mieszkańców miasta – wszystkich, którzy chcą, aby piękny obyczaj kolędowania nie zaginął i by był spotkaniem pokoleń dla zachowania najpiękniejszej polskiej tradycji.

“Zakolędujmy do Oświęcimskiego Centrum Kultury” – zachęcaja organizatorzy.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa