Kolęda Razem – wspólne kolędowanie

Redakcja eFO  |   Kultura i rozrywka  |   7 stycznia 2020 15:00

W piątek 10 stycznia o godzinie 18 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się wspólne, oświęcimskie kolędowanie – Kolęda Razem.


W sali widowiskowej zabrzmią najpiękniejsze polskie kolędy – między innymi: Lulajże Jezuniu, Wśród nocnej ciszy, Gdy śliczna Panna, Dzisiaj w Betlejem, Gdy się Chrystus rodzi.

Wspólnie zaśpiewają okolicznościowy chór złożony z Chóru Centrum św. Maksymiliana w Harmężach, uczestników zajęć wokalnych Osiedlowego Domu Kultury Zasole, Reprezentacyjnego Zespołu Pieśni i Tańca Miasta Oświęcim Hajduki oraz zasiadających na widowni mieszkańców miasta – wszystkich, którzy chcą, aby piękny obyczaj kolędowania nie zaginął i by był spotkaniem pokoleń dla zachowania najpiękniejszej polskiej tradycji.

„Zakolędujmy do Oświęcimskiego Centrum Kultury” – zachęcaja organizatorzy.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .