Kobiety pokazały, że potrafią tworzyć półki – FILM, FOTO

0 Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   12 kwietnia 2018

Wiertarka, wyrzynarka, deski, listwy, farby, sznurki i Fundacja Miasto Pracownia to idealne połączenie, aby spędzić miło popołudnie. Kilka kobiet stworzyło piękne półki.

W Fundacji Miasto Pracownia jest coraz ciekawiej. Dzisiaj panie bezpłatnie tworzyły półki, w tym miesiącu będzie można tworzyć jeszcze kwietniki i lampy. Najsmaczniejszy warsztat odbędzie w najbliższą sobotę, zapraszamy na Miasto Pracownię od Kuchni.

Podczas warsztatów Miasto Pracownia od Kuchni każdy z uczestników będzie mógł pochwalić się swoją potrawą i wymienić przepisem z inną osobą. Zasady są proste, a wstęp bezpłatny. Na pierwsze warsztaty w sobotę 14  kwietnia organizatorki zapraszają wrz z daniami wegetariańskimi i wegańskimi. Start o godzinie 16. Więcej w artykule “Miasto Pracownia od Kuchni”

Wszystkie warsztaty są udostępnione w harmonogramie:

Harmonogram warsztatów Miasto Pracowni

 

Wyrzynanie…. 😂

Opublikowany przez Fakty Oświęcim / Dzieje się FO 12 kwietnia 2018

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa