Kino Polskie. Projekt kina Planet Cinema

0 Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   15 września 2017

Kino Polskie to projekt kina Planet Cinema, zainicjowany głównie dla widzów którzy mają ochotę zapoznać się z dobrym, polskim filmem.

Spośród rodzimych produkcji, do projektu Kino Polskie wybierane będą tytuły docenione, nagradzane i uwielbiane przez widzów.

Dla kogo jest projekt Kino Polskie?

Projekt jest również specjalnie stworzony dla wszystkich tych widzów, którzy nie zdążyli wybrać się do kina na polecany polski film.

Kolejnym filmem prezentowanym w tym projekcie będzie „Bogowie”. Zapraszamy w środę 11 października o godzinie 20.30. Bilety są dostępne w cenie 16 złotych.

Opis filmu „Bogowie”

Opowieść o buntowniku, który rzucił wyzwanie naturze, władzy i własnym ograniczeniom. To film o pierwszym udanym polskim przeszczepie serca dokonanym przez prof. Religę w Zabrzu. Dramat nieudanych operacji, walka o każde uderzenie serca, wielkie ambicje i bolesne porażki, samotność geniusza, który stanął sam przeciwko swoim mentorom i rozpoczął rewolucję w polskiej medycynie. Jaką cenę musiał zapłacić za sukces?

 

Kino Polskie to projekt, zainicjowany głównie dla widzów którzy mają ochotę zapoznać się z naszym dobrym polskim filmem. Teraz dostępne w Planet Cinema w Oświęcimiu.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa