Kino Mistrzów w Planet Cinema

Materiał zlecony  |   Kultura i rozrywka  |   7 czerwca 2016 15:00

Kino Planet Cinema zaprasza na cykl Kino Mistrzów, jest to kino ambitnych filmów.

– Podczas Kina Mistrzów można zobaczyć filmy, które niejednokrotnie były nagradzane, a także te, których nie mamy w repertuarze, a są godne uwagi – informuje Magdalena Etmańska z kina Planet Cinema.

W czwartek 23 czerwca o godzinie 20.30 na ekranie zobaczymy film „Sicario”.

Opis filmu
Młoda agentka FBI Kate Macer przyłącza się do supertajnej akcji CIA mającej na celu pojmanie szefa wielkiego meksykańskiego kartelu narkotykowego. Macer stopniowo poznaje szczegóły operacji, która często ociera się o granicę prawa i moralności, prowadząc do najgłębszych czeluści przestępczego piekła. Przewodnikiem po jego kolejnych kręgach będzie dla Macer tajemniczy współpracownik CIA o meksykańskim pochodzeniu, zwany „konsultantem”, który jak się okaże ma dla całej akcji kluczowe znaczenie. Jego prawdziwa tożsamość będzie dla Macer największym szokiem.

Podczas Kina Mistrzów bilet ma promocyjna ceną – 15 złotych. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na najbliższe spotkanie – TUTAJ.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .