Kino dla Seniorów: Teściowie – FILM

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   7 września 2021 22:43

Film „Teściowie” obejrzą uczestnicy w kinie Planet Cinema w Oświęcimiu podczas spotkania Kino dla Seniorów.

Celem projektu jest zachęcenie do aktywnego uczestniczenia i spędzenia wolnego czasu w miły sposób poprzez możliwość regularnych spotkań z artystycznym repertuarem filmowym w kinie Planet Cinema.

„Specjalne dobrany repertuar filmowy. Filmy interesujące, wartościowe, zabawne i wzruszające. Przed seansem seniorzy mogą liczyć na poczęstunek, kawę i herbatę, a także losowanie atrakcyjnych nagród” – zaprasza Magdalena Etmańska, dyrektorka kina Planet Cinema w Oświęcimiu.

Cena biletu to jedyne 13 złotych

„Jeśli wiesz, że Twoja babcia lub dziadek uwielbiają oglądać filmy koniecznie zaproś ich do nas” – dodaje Magdalena Etmańska. Kolejne spotkanie w środę 22 września o godzinie 11.30.

Program spotkania:

Godz. 11.30:
–  losowanie nagród: vouchery na zabiegi, kosmetyki, słodkości, książki
Około godz. 12:
– pokaz filmu

„W trosce o zdrowie oraz Państwa komfort zastosowaliśmy niezbędne wymogi, w szczególności obowiązek zakrywania nosa i ust, zachowywania dystansu, limit osób mogących przebywać jednocześnie na terenie sali kinowej oraz dezynfekcji rąk na terenie całego kina” – informują organizatorzy.

 

Opis filmu, który seniorzy zobaczą na ekranie

Czy wesele po odwołanym ślubie to przepis na katastrofę? Owszem. I to jaką! Dwie rodziny różni wszystko – pochodzenie, status, zawartość portfela, gust. Rodzice pana młodego (Maja Ostaszewska i Marcin Dorociński) i panny młodej (Izabela Kuna i Adam Woronowicz) początkowo są w szoku.

Co takiego się stało?

Kto zawinił?

Co z weselem?

Czy witać gości?

Grać muzykę?

Polewać wódkę?

Kto pokroi tort?

Od słowa do słowa uprzejme uśmiechy zamieniają się w publiczne pranie brudów. Aż wreszcie wybucha prawdziwa bomba… A tymczasem, wesele rozkręca się w szaloną imprezę. I nikomu nie przeszkadza brak młodej pary.

 

 

Zobacz również:

Planet Cinema

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .