Kino dla Kobiet z Jennifer Lopez – FILM, FOTO

Redakcja eFO  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   29 grudnia 2018 08:00

Ponad 200 kobiet spotkało się podczas Kina dla Kobiet z Jennifer Lopez. Było to ostatnie kobiece spotkanie w tym roku w kinie Planet Cinema w Oświęcimiu.

Kino dla Kobiet, któremu od początku działa pod patronatem portalu Fakty Oświęcim działa już kilka lat. W styczniu wraz z Planet Cinema będziemy obchodzić mały jubileusz, czyli 5. urodziny Kina dla Kobiet.

„Bilety sprzedają się bardzo dobrze, nawet z miesięcznym wyprzedzeniem. Na styczniową edycję mamy juz prawie pełna salę pań, co nas bardzo cieszy” – mówi Magdalena Etmańska z kina Planet Cinema w Oświęcimiu.

W czwartek w kinie panie wzięły udział w konkursach, które były podsumowaniem roku. Nie zabrakło zabaw dotyczących sylwestra, panie także tworzyły maski i sprawdzały, kto przyszedł z najwyższych szpilkach. W damskich torebkach tym razem poszukiwano zimnych ogni.

 

 

Zobacz również:

Kino dla Kobiet w Planet Cinema

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .